Servisní technik pro portfolio infuzní techniky

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici SERVISNÍ TECHNIK pro produktovou skupinu INFUZNÍ TECHNIKY pro region Čechy a pro region Morava. Vaší hlavní odpovědností bude servis a údržba zdravotnických přístrojů (infuzní, enterální a autotransfuzní zařízení).

CO BUDETE DĚLAT:

  • Plánovat a organizovat servisní činnosti (zabezpečení servisu a oprav, pravidelné údržby, BTK, revizí a preventivních prohlídek)
  • Pečovat o stávající zákazníky a zařízení
  • Instalovat nová zařízení a uvádět je do provozu
  • Školit odborný zdravotnický a technický personál nemocnic
  • Vést a aktualizovat databázi technických zařízení
  • Vytvářet reporty a vkládat data do systémů společnosti
  • Aktivně spolupracovat napříč jednotlivými odděleními (zejména s obchodníky a logistikou)
  • Aplikovat firemních strategie v praxi
  • Zvyšovat si profesní znalosti a kvalifikaci

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím oboru medicíny
  • Zázemí dynamické mezinárodní farmaceutické společnosti
  • Práce na plný úvazek na dobu 1 roku, možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Přátelský kolektiv v příjemném pracovním prostředí v budově City Empiria a na pobočce v Horních Počernicích
  • Možnost profesního růstu
  • Motivační bonusový plán
  • Systém zaměstnaneckých benefitů: dovolená navíc, sick days, benefitová kafeterie, příspěvek na důchodové spoření, stravenky, nápoje na pracovišti
  • PC, mobil a služební vůz i k soukromým účelům

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Vzdělání, odborné dovednosti a znalosti:
  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro obory
  • Platná zkouška z vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6
  • Praxe na obdobné pozici min. 3 roky (ve zdravotnickém provozu výhodou)
  • Znalost systému SAP výhodou, nikoliv podmínkou
  • Komunikativní znalost AJ (na úrovni porozumění technické dokumentaci, schopnost účastnit se odborných školení v zahraničí)
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) na dobré uživatelské úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B, ochota často cestovat v rámci svěřeného regionu
  • Manuální zručnost

Osobnostní předpoklady:

  • Entuziazmus, nadšení pro věc, pozitivní přístup
  • Schopnost samostatné práce podle nastavených pravidel
  • Komunikativní dovednosti: schopnost navazovat vztahy s klienty a v rámci týmu/společnosti
  • Orientace na potřeby zákazníka
  • Proaktivní přístup k zákazníkovi
  • Ochota a vstřícnost
  • Pracovní nasazení, chuť pracovat
  • Týmový duch
  • Důslednost a flexibilita
  • Schopnost brát překážky jako výzvu
  • Ochota věnovat se i administrativním úkonům souvisejícím s výkonem práce servisního technika (vedení dokumentace)
  • Dobrá organizace práce (plánování, priority)
  • Chuť kontinuálně se profesně vzdělávat
  • Vysoce etický přístup
  • Pozice je vhodná pro uchazeče, kteří chtějí spolupracovat dlouhodobě (loajalita)

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: 1.11.2018

Pokud Vás pozice zaujala a máte potřebné dovednosti, přihlaste se do výběrového řízení. Těšíme se na Váš STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÍ DOPIS, které, prosím, zašlete e-mailem na adresu kariera@fresenius-kabi.com.